Stolar teak 1950-tal Börge Mogensen

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, 5 st, stolar, modell 155, Søborg møbelfabrik, 1950-tal, teak, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, märken, enstaka med lösa limmningar

804644

2020-08-28