Matbord 1950-tal Börge Mogensen

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "Hunting table", Søborg Møbelfabrik, 1950-tal, teak, beslag i mässing, höjd ca 70, 180 x 90 cm

Slitage, blekt, märken

804646

2020-08-28