Bordsur Wurttenberg
Klubbat för:
600 SEK
800 SEK
BORDSUR, Wurtemberg, Tyskland, 1920/30-tal, art deco, riopalisanderfanér, urverk märkt Wurtemberg, höjd ca 25, 45x13 cm, nyckel och lod medföljer
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
804647
2020-09-01