Bordsur Wurttenberg

Bordsur Wurttenberg
Bordsur Wurttenberg
Bordsur Wurttenberg
Bordsur Wurttenberg
Bordsur Wurttenberg
Bordsur Wurttenberg

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

BORDSUR, Wurtemberg, Tyskland, 1920/30-tal, art deco, riopalisanderfanér, urverk märkt Wurtemberg, höjd ca 25, 45x13 cm, nyckel och lod medföljer

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

804647

2020-09-01