Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-tal, Italienskt, 2 lådor i sarg, bonat trä och smide, höjd ca 85, 120 x 67 cm

Enligt uppgift har det stått på Engestofte Gods på Lolland i Danmark

Slitage, skador, märken, maskstungen

804648

2020-08-28