Ikon med silverrisa

Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa
Ikon med silverrisa

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, mor med barn, silverrisa, stämplad S:t Petersburg 1849, 22x19 cm

Smärre krackelyrr

804662

2020-08-26