Soffbord Minerva

Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva
Soffbord Minerva

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak och rotting, Danmark, France & Søn, Danmark, 1960-tal höjd ca 43-64, 78 x 78 cm

Bruksslitage, rotting med mindre skador, fläckig samt ojämn

804668

2020-09-01