Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak och rotting, Danmark, France & Søn, Danmark, 1960-tal höjd ca 43-64, 78 x 78 cm
Bruksslitage, rotting med mindre skador, fläckig samt ojämn
804668
2020-09-01