Bordslampa
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, patinerad metall, i form av kvinna, höjd ca 45 cm
Skador vid hand, saknas två fingrar samt skada vid handled, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
804669
2020-09-01