Arnold Eres oljemålningar

Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar
Arnold Eres oljemålningar

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARNOLD ERES (1917-1986): (2),"Låg horisont" och "Mot havet", signerade och daterade Eres 1970, olja på pannå, ca 27x35 resp. 15x25 cm

Kuntoraportti

804672

Päivämäärä:

2020-08-26