Arnold Eres oljemålningar
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARNOLD ERES (1917-1986): (2),"Låg horisont" och "Mot havet", signerade och daterade Eres 1970, olja på pannå, ca 27x35 resp. 15x25 cm
Kuntoraportti
804672
Päivämäärä:
2020-08-26