Rokokospegel
Klubbat för:
17 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld och bronserad, skuren dekor och pastellage, genombrutet krön, ca 127x54 cm
Kuntoraportti
Restaurerad och kompletterad.
804674
Päivämäärä:
2020-08-26