Pauli Partanen oljemålning

Pauli Partanen oljemålning
Pauli Partanen oljemålning
Pauli Partanen oljemålning
Pauli Partanen oljemålning
Pauli Partanen oljemålning
Pauli Partanen oljemålning

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

500 EUR

PAULI PARTANEN (1949-) "Kväll", signerad samt daterad -08, olja på duk, 100x100 cm

804675

2020-08-31