Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
150 EUR
ARTTU BRUMMER, VAS, glas, signerad Riihimäen Lasi Oy A. Brummer, ljusblått glas, höjd 15 cm
Obetydligt ytslitage
804681
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här