Arttu Brummer vas

Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas
Arttu Brummer vas

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

150 EUR

ARTTU BRUMMER, VAS, glas, signerad Riihimäen Lasi Oy A. Brummer, ljusblått glas, höjd 15 cm

Obetydligt ytslitage

804681

2020-08-31