Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, i form av arbetare, möjligen Paul Ludwig Kowalczewski, patinerad brons, otydligt signerad i godset, märkt undertill Kayser, höjd ca 26 cm
ej massiv, smärre slitage
804688
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här