Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT ELDE (1939-2015): Komposition, blandteknik, signerad samt daterad Be. Elde -71, diameter ca 55 cm
Ej examinerad ur ram
804697
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här