Bengt Elde blandteknik

Bengt Elde blandteknik
Bengt Elde blandteknik
Bengt Elde blandteknik
Bengt Elde blandteknik
Bengt Elde blandteknik
Bengt Elde blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Komposition, blandteknik, signerad samt daterad Be. Elde -71, diameter ca 55 cm

Ej examinerad ur ram

804697

2020-09-02