Leif Tjerned blandteknik

Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): "Garbo" signerad L Tjerned, daterad a tergo 89, blandteknik med collage, 122x100 cm

Slitage.

804700

2020-08-25