Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEIF TJERNED (född 1942): "Garbo" signerad L Tjerned, daterad a tergo 89, blandteknik med collage, 122x100 cm
Slitage.
804700
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här