Gustav Arne

Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Skutor vid hamnpir, signerad G. Arne, olja på duk, ca 67x58 cm

804702

2020-08-26