Glasservis 62 dlr
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, 62 dlr, ca 1900-talets mitt, etsad dekor, bestående av: 12 rödvinsglas, 10 vitvinsglas, 11 snapsglas, 12 likörglas, 5 likörglas modell större, 6 groggglas, 6 selterglas
Mindre nagg kan förekomma
804720
2020-09-01