Komposition med hästar Janeric Johansson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JANERIC JOHANSSON (f1950), komposition med hästar, veckad metall, blandteknik, signerad, daterad 1997, ca 22 x 51 cm

804735

2020-08-31