Bläckställ i mässing

Bläckställ i mässing
Bläckställ i mässing
Bläckställ i mässing
Bläckställ i mässing
Bläckställ i mässing
Bläckställ i mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

BLÄCKSTÄLL, mässing, 1900-talets första hälft, genombruten utsmyckning samt dekor av sagoväsen, höjd ca 24, längd ca 45 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, repor

804743

2020-09-01