Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BLÄCKSTÄLL, mässing, 1900-talets första hälft, genombruten utsmyckning samt dekor av sagoväsen, höjd ca 24, längd ca 45 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, repor
804743
2020-09-01