Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap, signerad och daterad Carl Johansson 1931, olja på pannå, ca 32x41 cm
804747
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här