Karl Erik Ekselius
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, sideboard, JOC, Vetlanda, 1960-tal, teak, kasettprofil i dörrar, bakomliggande hyllinredning, längd 218, djup 49, höjd 81 cm
Bruksslitage, fläckar på framsida dörrar, i övrigt smärre märken, rispor och repor
804750
2020-08-26