Karl Erik Ekselius

Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, sideboard, JOC, Vetlanda, 1960-tal, teak, kasettprofil i dörrar, bakomliggande hyllinredning, längd 218, djup 49, höjd 81 cm

Bruksslitage, fläckar på framsida dörrar, i övrigt smärre märken, rispor och repor

804750

2020-08-26