Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGENLAMPOR, tak samt gruvlykta, 1900-tal, mässing, höjd på taklampa ca 42 cm, gruvlykta ca 20 cm
Bruksslitage
804760
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här