Fotogenlampor

Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENLAMPOR, tak samt gruvlykta, 1900-tal, mässing, höjd på taklampa ca 42 cm, gruvlykta ca 20 cm

Bruksslitage

804760

2020-09-01