Klaffbord mahogny
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets början, sengustavianskt stockholmsarbete (troligen), med låda i sargen, höjd ca 72, 89x47, klaffarna á 23 cm, nyckel medföljer
Slitage, maskstunget, repor
804763
2020-08-26