Klaffbord mahogny

Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets början, sengustavianskt stockholmsarbete (troligen), med låda i sargen, höjd ca 72, 89x47, klaffarna á 23 cm, nyckel medföljer

Slitage, maskstunget, repor

804763

2020-08-26