Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VERNER THOMÉ (1878-1953): Nakenstudie, signerad V. Thomé och daterad 1921, akvarell ca, bildyta ca 30x36 cm
Gulnader
804764
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här