Verner Thomé akvarell

Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERNER THOMÉ (1878-1953): Nakenstudie, signerad V. Thomé och daterad 1921, akvarell ca, bildyta ca 30x36 cm

Gulnader

804764

2020-08-26