Nordiska Kompaniet

Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1900-tal, made in England för Nordiska Kompaniet, brickmärkt, fem lådor i sarg, beslag i mässing, hjultrissor i mässing, skrivyta i läder, höjd ca 75, 102x70 cm
.

Slitage, skrivyta med slitage, lådstop på två lådor baktill saknas.

804767

2020-08-26