Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE RICKLUND (1900-1986): "Lappländskt vårsus", motiv från Kultsjön, Lappland, olja på pannå, signerad och daterat Folke Ricklund - 42, mått ca 66x81 cm
804771
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här