Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

FOLKE RICKLUND (1900-1986): "Lappländskt vårsus", motiv från Kultsjön, Lappland, olja på pannå, signerad och daterat Folke Ricklund - 42, mått ca 66x81 cm

804771

2020-08-26