Mona Huss Wallin

Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MONA HUSS WALLIN (Född 1944): Lofoten, färglitografi, signerad och numrerad 179/460, bildstorlek 60 x 50 cm.

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram.

804773

2020-09-04