Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MONA HUSS WALLIN (Född 1944): Lofoten, färglitografi, signerad och numrerad 179/460, bildstorlek 60 x 50 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram.
804773
2020-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner