Soffbord samt sidobord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD samt SIDOBORD, 1900-talets slut, underrede i målad metall med förgyllda detaljer samt löst liggande glasskiva, höjd ca 46, 140x80 resp. 51, 70x70 cm
Smärre slitage, smärre repor, märken
804796
2020-09-01