Soffbord samt sidobord

Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord
Soffbord samt sidobord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD samt SIDOBORD, 1900-talets slut, underrede i målad metall med förgyllda detaljer samt löst liggande glasskiva, höjd ca 46, 140x80 resp. 51, 70x70 cm

Smärre slitage, smärre repor, märken

804796

2020-09-01