Bokhylla teak
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA med skåpunderdel, 1950/60-tal, teak, underdel med skåp och skrivskiva, samt 4 lådor, ovandel hyllplan samt 2 lådor, höjd ca 167, 114 x 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, fläckar och stötmärken
804798
2020-09-01