Precimax Armbandsur 18K 1960-tal
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PRECIMAX, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, fasettslipat plexiglas, senare flexilänk i stål/ doublé, serie nr. 5640/117289, diam ca 17x19 mm
Bruksslitage. Urtavla med skador/ missfärgningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
804807
2020-09-06