Precimax Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

PRECIMAX, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, fasettslipat plexiglas, senare flexilänk i stål/ doublé, serie nr. 5640/117289, diam ca 17x19 mm

Bruksslitage. Urtavla med skador/ missfärgningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

804807

2020-09-06