Soffa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, stomme i betsad trä, lösa plymåer klädda i brunt djuphäftad skinn, pärlspikad dekor, kulfötter, längd ca 205, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, fläckar, patina
804811
2020-09-01