Theo Tobiasse

Theo Tobiasse
Theo Tobiasse

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Dans la synagogue", färglitografi, signerad, numrerad 12/135, bildmått 60x44 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

804814

2020-09-06