Soffa 2000-tal

Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 2000-tal, tvåsits, klädsel i svart skinn, lösa sitt- och ryggplymåer samt två sidokuddar, förkromade ben, längd ca 190, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, smärre repor och märken

804817

2020-09-02