Barbord 1900-tal
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARBORD, 1900-talets första hälft, Chippendalestil, fasettslipade glas, på hjultrissor, innehållande 3 karaffer, 3 starkvinsglas samt 6 likörglas, höjd ca 79, 56x56 cm, uppfällbart längd ca 113 cm, nyckel medföljer
Dekorbortfall, glaset med skador
804826
2020-08-26