Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
500 EUR
FÄLLBORD, Jacob Sjölin, (mästare i Köping och Kungsör 1767-1785), fanerat med alrot, tredelad pelarfot, diameter 87, höjd 70 cm.
Slitage, mindre lagningar
804831
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här