Carl Malmsten matbord modell Herrgården
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, teak samt teakfaner, brännmärkt "Bodafors design Carl Malmsten 1961, 2 iläggsskivor medföljer, höjd ca 74, 100x140, total längd 250 cm
Bruksslitage, repor, märken,
804853
2020-09-02