Carl Malmsten matbord modell Herrgården

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, teak samt teakfaner, brännmärkt "Bodafors design Carl Malmsten 1961, 2 iläggsskivor medföljer, höjd ca 74, 100x140, total längd 250 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, märken,

804853

2020-09-02