Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERNA VON LANGENMANTEL-REITZENSTEIN, figurin i form av dansös, Rosenthal, sannolikt 1930-tal, handmålad dekor, stämplad Rosenthal GERMANY KUNSTABTEILUNG SELB 207/2, höjd 21,5 cm
804857
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här