Tavla Kina 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färg på papper, Kina, 1800-tal, figurkomposition, ca 61x33 cm
PROVENIENS: Birger Birger-Ericson(1904-1994), därefter i arv inom familj.
Ej examinerad ur ram, något bleckt, gulnad, flertal skador
804863
2020-09-02