Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDENBRODERI, Kina, 1900-tal, figuralt motiv, ca 115x36 cm
PROVENIENS: Birger Birger-Ericson(1904-1994), därefter i arv inom familj.
Slitage, fläckar
804865
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här