Hallmöbel telefonbord samt spegel
Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
TELEFONBORD SAMT SPEGEL, 1950/60-tal, teak samt teakfaner, tre lådor samt tidningshylla, spegel med ram i teak, mått spegel ca 102x30 cm, tidningshylla höjd ca 42-56, 97x28 cm
Bruksslitage, fanerskador
804874
2020-09-02