Hallmöbel telefonbord samt spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

TELEFONBORD SAMT SPEGEL, 1950/60-tal, teak samt teakfaner, tre lådor samt tidningshylla, spegel med ram i teak, mått spegel ca 102x30 cm, tidningshylla höjd ca 42-56, 97x28 cm

Bruksslitage, fanerskador

804874

2020-09-02