Hörnbokhylla tidigt 1900-tal

Hörnbokhylla tidigt 1900-tal
Hörnbokhylla tidigt 1900-tal
Hörnbokhylla tidigt 1900-tal
Hörnbokhylla tidigt 1900-tal
Hörnbokhylla tidigt 1900-tal
Hörnbokhylla tidigt 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNBOKHYLLA, tidigt 1900-tal, stomme i ek, tre hyllplan, snidade detaljer, höjd ca 104, 82x44 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre repor, märken

804889

2020-09-02