Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNBOKHYLLA, tidigt 1900-tal, stomme i ek, tre hyllplan, snidade detaljer, höjd ca 104, 82x44 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre repor, märken
804889
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här