Rökbord NK

Rökbord NK
Rökbord NK
Rökbord NK
Rökbord NK
Rökbord NK
Rökbord NK

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, ca 1920-tal, Nordiska Kompaniet, svartmålat underrede, toppskiva med hamrad koppar, brickmärkt 6624-141212, höjd ca 60, 70x70 cm

Koppar med fläckar, i övrigt bruksslitage

804934

2020-08-26