Soffa
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1900-talets mitt, textilklädsel, fotavslut i ek, i form av lejontassar, bredd ca 150, ryghöjd ca 95, sitthöjd 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
804946
Päivämäärä:
2020-09-04